Ruszaj na ferie z Mercedes-Benz 4MATIC

Ruszaj na ferie z Mercedes-Benz 4MATIC

Wszyscy ojcowie z dziećmi, którzy odwiedzą w najbliższym czasie okolice Krynicy-Zdrój, mają szansę na niezwykłą przygodę z Mercedesem. W ramach akcji #4FATHERS stok Jaworzyny Krynickiej przez trzy zimowe weekendy zamieni się w pełne atrakcji miasteczko Mercedes-Benz 4MATIC. Na odwiedzających czekają szkolenia i zawody narciarskie, konkursy zręcznościowe z nagrodami, pokazy pierwszej pomocy z udziałem ratowników GOPR oraz jazdy testowe nowymi modelami spod znaku trójramiennej gwiazdy – w tym najnowszą Klasą X.

4fathers mercedes-amg

Samochody Mercedes-Benz i nie tylko

Mercedes-Benz od lat wspiera Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i promuje bezpieczny wypoczynek w górach. Teraz organizuje wyjątkową akcję #4FATHERS – cykl imprez przeznaczonych dla ojców i ich dzieci spędzających ferie w pobliżu Krynicy-Zdrój. Przez trzy zimowe weekendy:
1) 20-21 stycznia,
2) 3-4 lutego,
3) 17-18 lutego
na Jaworzynie Krynickiej organizowane będzie specjalne miasteczko Mercedes-Benz, a w nim – liczne atrakcje dla starszych i młodszych miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Mercedes 4fathers krynica


W programie zarezerwowano m.in. zawody narciarskie dla ojców i dzieci (4.02), szkółki narciarskie z instruktorem oraz zabawy z nagrodami – m.in. rzeźbienie w śniegu, przeciąganie liny, mecze piłki nożnej w butach narciarskich, budowa igloo i wiele innych. Goście będą mogli też wziąć udział w profesjonalnych pokazach pierwszej pomocy przy udziale ratowników GOPR i nauczyć się, jak radzić sobie w czasie zagrożenia. A każdy, kto nie miał dotąd okazji, będzie mógł samodzielnie spróbować założyć na koło łańcuch śniegowy.

Jazdy próbne Mercedes-Benz 4MATIC

Na tych, którzy zechcą odetchnąć lub razem z dziećmi zgłębić motoryzacyjną pasję, czeka możliwość odbycia jazdy testowej modelami Mercedes-Benz z inteligentnym napędem na obie osie 4MATIC. W miasteczku do dyspozycji będzie m.in. pierwszy w segmencie premium, a zarazem pierwszy w historii Mercedesa pick-up, czyli najnowsza Klasa X.

Klasa X mercedes

Radio Kraków z wizytą

W pierwszy weekend trwania akcji (20-21.01.2018 r.) odwiedził nas p. Fryderyk Zyska, dziennikarz Radio Kraków, prowadzący program Radiostrada oraz twórca bloga motoryzacyjnego Duke Garage, który na zaproszenie Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive wypróbował szereg najnowszych modeli Mercedesa:

  • Klasę X
  • Klasę G
  • Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC Coupe

oraz kilka innych. Jak przebiegły testy? Mogą to Państwo zobaczyć na filmie, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy:--

Zapraszamy serdecznie po więcej informacji na temat najbliższych eventów #4fathers:
http://4fathers.pl/#events

Wypróbuj najnowsze modele Mercedes-Benz w autoryzowanych salonach Sobiesław Zasada Automotive: sprawdź ogłoszenia na zasadaauto.pl >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie