OG Banner Mobile OG Banner

Ładuj Jeepa 4xe i zbieraj cyfrową monetę Kiri

Ładuj Jeepa 4xe i zbieraj cyfrową monetę Kiri

Podróżuj Jeepem 4xe Plug-in Hybrid i zdobywaj Kiri- pierwszą ekologiczną monetę cyfrową.

Marka Jeep postanowiła nagradzać swoich Klientów za ekologiczne zachowanie podczas jazdy Jeepem 4xe. W tym celu, przy współpracy z green-tech startup Kiri Technologies, wprowadziła program lojalnościowy, polegający na zbieraniu KiriCoinów- wirtualnej waluty.

Kiri- pierwsza wirtualna, ekologiczna moneta

Głównym celem programu jest zachęcanie do prywatnego i publicznego ładowania modeli Jeep 4xe, a w konsekwencji do jazdy w trybie czysto elektrycznym. Innymi słowy – „im więcej ładujesz, tym bardziej ekologiczna jest Twoja jazda, tym bardziej obniżasz koszty eksploatacji swojego Jeepa i... tym więcej KiriCoinów zdobywasz".

Zebrane w ten sposób Kiricoiny, Klienci Jeepa mogą wydać do zakupu towarów i usług na specjalnej platformie, obejmującej ponad 350 marek oferujących zrównoważone rozwiązania.

Liczbę zebranych wirtualnych monet można sprawdzić w aplikacji Jeep, jak również informacje o wydajności ładowania oraz stylu jazdy.

Aplikacja Jeep

Ekskluzywna technologia hybrydowa typu plug-in 4xe zaowocowała stworzeniem najbardziej wydajnych i zaawansowanych technologicznie modeli Jeep® w historii, które zachowują legendarne możliwości 4x4 marki, zapewniając jednocześnie przyjazną dla środowiska mobilność.

Sprawdź ofertę na Jeepy z napędem hybrydowym.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie