OG Banner Mobile OG Banner

Oddział Sobiesław Zasada Automotive w Nowinach k. Kielc z autoryzacją FUSO

Oddział Sobiesław Zasada Automotive w Nowinach k. Kielc z autoryzacją FUSO

Jeden z naszych pięciu oddziałów Sobiesław Zasada Automotive, który obsługuje samochody wagi ciężkiej, rozszerzył zakres swoich usług o możliwość naprawy samochodów marki FUSO.

Oddział Sobiesław Zasada Automotive w Nowinach /k. Kielc pomyślnie zaliczył zewnętrzny audyt standardów BER/GVO o zakres autoryzacji pojazdów marki FUSO. Marka ta obecnie jest integralną częścią Daimler Truck AG, a w Polsce w sprzedaży występują głównie lekkie ciężarówki, których sprzedaż prowadzą dealerzy Mercedes-Benz.

Oddział Nowiny z autoryzacją FUSO

Serwis w Nowinach obecnie posiada autoryzację  w zakresie:

  • samochodów ciężarowych Mercedes-Benz
  • samochodów FUSO

Poszerzenie palety usług serwisowych o samochody FUSO Canter w Nowinach, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i pozwola zapewnić lepszą obsługę posprzedażną na terenie województwa świętokrzyskiego. 

Serwis Mercedes-Benz Truck 24h/7

Dodatkowo, z dniem 1 czerwca br. Sobiesław Zasada Automotive w lokalizacji Nowiny, uruchomił pomoc w razie awarii, kolizji lub wypadku, która działą całą dobę, 7 dni w tygodniu:

Serwis 24H: +48 885 804 990

W niedalekiej przyszłości, Serwis samochodów ciężarowych w Oddziale Nowiny przejdzie modernizację, która pozwoli powiększyć powierzchnię operacyjną obiektu, a tym samym podwyższy jakość obsługi klienta i komfort pracy pracowników.

Zapraszamy do Sobiesław Zasada Automotive Oddział NOWINY k. Kielc

ul. Zakładowa 1, 26-052 Nowiny

Tel. +48 41 250 71 30

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie