Limitowany Atros Edition 2 dołącza do rodziny 11 Actrosów.

Limitowany Atros Edition 2 dołącza do rodziny 11 Actrosów.

Kolejne wydanie Actrosa Edition 2 w Sobiesław Zasada Automotive.

Atros Edition 2

 

Dla firmy Szybka Spedycja z Jastkowic na podkarpaciu w powiecie stalowowolskim, transport krajowy i międzynarodowy oraz spedycja są chlebem powszednim. Oferują bardzo dobre rozwiązania w tej dziedzinie. Doświadczeni spedytorzy doradzają w trudnych kwestiach branży spedycyjnej i transportowej.

nowy Atros Edition 2

Właściciel firmy Pan Mariusz Borowski jest klientem od 2014 r., odebrał 11 szt. Actrosów wśród nich są trzy perełki zakupione w limitowanych wersjach produkcyjnych:

- Actros wyprodukowany na 20 lecie produkcji Actrosa w 2017 r., który udokumentował na liczniku chlubny 1 mln km. Wówczas wyprodukowano 200 pojazdów, bogato wyposażonych w systemy bezpieczeństwa, wysoce komfortowych i niesamowicie ekonomicznych.

- Actros 1836 Edition 1 z 2019 r. z ograniczoną produkcją do 400 pojazdów, który miał na celu sprzyjać efektywnemu wykorzystaniu ciężarówki przez firmy transportowe.

- Najnowszy Actros Edition 2 z 2020 r. z ponadczasowym designem zachwyca innowacyjnością kokpitu multimedialnego. Ekskluzywne wnętrze wykończone elementami skóry i wzorem „Carbon”, aż po łuk dachowy z oświetleniem ambiente. Czysta przyjemność dla każdego kierowcy !

Z zewnątrz Edition 2 imponuje bocznymi elementami ze stali szlachetnej, które przypominają skrzela, a przód ciężarówki ozdabiają błyszczące listwy ozdobne. Przyciemniany wieniec reflektorowy świetnie komponuje się z frontem pojazdu w kolorze szarego księżycowego kamienia.

Pan Mariusz zachwycił się designem tej wersji i wybrał szarość kabiny dla swojego Nowego Edition 2.

Po odbiór „perełki” przyjechał z rodziną i braćmi Limited Edition. 

Właściciel ma zaufanie do modelu Actros, a w szczególności z produkcji limitowanych, które jak widać nie zawodzą.

Przypomnijmy, że produkcja modeli Actros Edition 2 ograniczyła się do 400 szt., a klienci Sobiesław Zasada Automotive mieli możliwość zakupu 5 sztuk.

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie