Actros zasila flotę KAWCZYŃSKI Logistics

Actros zasila flotę KAWCZYŃSKI Logistics

Mercedes-Benz Actros to jeden z najnowocześniejszych ciągników siodłowych, chętnie wybierany przez profesjonalne firmy transportowe. Jedną z nich jest KAWCZYŃSKI Logistics. Flota firmy w listopadzie wzbogaciła się o 12 nowych Actros’ów, których wydanie miało miejsce w naszym oddziale w Brzozie, k. Bydgoszczy.

Actros Kawczyński Logistics

Dobre wybory to efekt mądrej polityki

KAWCZYŃSKI Logistics od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie międzynarodowego transportu oraz spedycji. Firma od samego początku szczególny nacisk położyła na jakość posiadanej floty, co skutkuje bardzo wysokim poziomem obsługi klienta. Posiadanie we flocie najnowszych ciągników siodłowych pozwala KAWCZYŃSKI Logistics między innymi na obsługę trasy Polska – Hiszpania w rekordowym czasie zaledwie 48 godzin. W branży transportowej to wynik, który można porównać do czasów uzyskiwanych na torze Formuły 1 przez jej tegorocznego mistrza Nico Rosberga.

12 x Mercedes-Benz Actros

KAWCZYŃSKI Logistics we współpracy z naszym oddziałem w Brzozie, k. Bydgoszczy, uzupełniło swoją flotę o 12 nowych ciągników siodłowych Mercedes-Benz Actros. Uroczyste wydanie odbyło się 9 listopada. Ciągniki firmie osobiście przekazał p. Tomasz Pantkowski - Szef Sprzedaży Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive. Wydanie przebiegło w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze. Mamy nadzieję, że dobry humor nie będzie opuszczał kierowców korzystających z najnowszych nabytków KAWCZYŃSKI Logistics również w trasie.

W trosce o markę i zyski

Właścicielom firm transportowych polecamy zaś wybór Mercedes-Benz Actros. Z ekonomicznego i praktycznego punktu widzenia to optymalna decyzja, a poza tym ten ciągnik siodłowy naprawdę dobrze wygląda. Z pewnością więc przyczyni się do wzmocnienia na rynku marki Państwa firmy. Polecamy weryfikację tej tezy w praktyce.

--

Samochody ciężarowe Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive: przeglądaj ogłoszenia

Dowiedz się więcej o samochodach cieżarowych Mercedes-Benz: przejdź na stronę korporacyjną

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie