OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes G 500 4x42 - zawodnik wagi ciężkiej

Mercedes G 500 4x42 - zawodnik wagi ciężkiej

Jest duży, a nawet ogromny. Wywołuje sensację, gdziekolwiek się pojawi. To Mercedes G 500 4x42. Samochód dla prawdziwych koneserów marki. Dający ekstremalne wrażenia z jazdy. Na asfalcie jak również poza nim. Nowy egzemplarz tego wyjątkowego auta właśnie trafił do Mercedes – Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Miniaturyzacja G 63 AMG 6x6?

Mercedes G 500 4x42 to model specjalny, będący bezpośrednim następcą olbrzyma w postaci Mercedes – Benz G 63 AMG 6x6. Trendy w światowej motoryzacji zmierzają jednak w kierunku zjawisk takich jak downsizing, co nie ominęło również Mercedes-Benz Klasy G. G 500 4x42 został więc wyposażony w napęd na 2 osie, a nie tak jak jego poprzednik na 3. Rozmiar opon nie zmienił się jednak i nadal jest to jedynie słuszne 325/55/R22. Dużo. Na dodatek praktycznie i efektownie.

Mercedes G 500 4x4 2 z sercem AMG GT

Mercedes G 4x4 2 ma 462 cm długości. Waży 2 996 kg. Dzięki temu do kierowania nim wystarczy standardowe prawo jazdy kategorii B. Mimo tak dużych rozmiarów, 4x42 potrafi zaskoczyć sportowymi osiągami. Gwarantuje je znany z Mercedes-AMG GT, 4 – litrowy silnik V8 biturbo, z dwoma turbosprężarkami umieszczonymi pomiędzy rzędami cylindrów w układzie na kształt litery "V", o mocy 422 KM oraz 610 Nm momentu obrotowego. Pozwala to rozpędzić się do 100 km/h w niewiele ponad 7 sekund. Z odpowiednio utwardzonym zawieszeniem umożliwia to konkretną, sportową jazdę, która przy tych rozmiarach auta jest doznaniem nie tyle motoryzacyjnym, co kosmicznym.

G klasa pokona nawet wodę

Mercedes G500 4x4 2 poza niesamowitym wyglądem pozwala na pokonywanie ekstremalnie trudnych tras terenowych. Ogromny, 45 – centymetrowy prześwit umożliwia pokonywanie przeszkód wodnych o głębokości dochodzącej do 1 metra. Przy każdym kole zastosowano po 2 amortyzatory – konwencjonalny oraz wyposażony w elektroniczną regulację siły tłumienia. Pokonywanie najtrudniejszych terenowych przeszkód można z całą pewnością uznać za hobby Mercedesa G 500.

Off – road na zewnątrz i lukusus we wnętrzu

Właściwy klimat wnętrza gwarantuje sportowo – luksusowy pakiet designo Exclusive z czarną skórą designo oraz białymi kontrastowymi ozdobnymi szwami, pokrytymi mikrofazą DINAMICA siedzeniami z rombowym stębnowaniem. Całość jest wykonana z rzemieślniczą precyzją. Uzupełniają ją najnowocześniejsze systemy multimedialne, które znajdują się na wyposażeniu modelu.

 

 

Do odważnych świat należy

Mercedes klasy G 4x4 2 trafił właśnie do salonów Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive dzięki czemu mają Państwo szansę nabyć go na własność. Czy ktoś z Państwa odważy się sprawić sobie tak ogromny prezent?

mercedes g 4x4 2 cena

 

Zobacz najnowsze modele Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive!

Najnowsze modele Mercedes-AMG w Sobiesław Zasada Automotive - wybierz najmocniejszy egzemplarz!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie