OG Banner Mobile OG Banner

Ostatnia szansa na zakup specjalnej serii Jeep

Ostatnia szansa na zakup specjalnej serii Jeep

Z okazji 75 – lecia marki Jeep na początku 2016 r. na rynku pojawiła się specjalna seria „75th Anniversary”, dostępna dla każdego modelu z gamy. Niebanalne rozwiązania stylistyczne wraz z atrybutami godnymi jubileuszowej serii specjalnej przekonały sporą liczbę nabywców do skorzystania z oferty na 75 – lecie legendarnego producenta wyjątkowych aut terenowych. W salonach Sobiesław Zasada Automotive mają Państwo teraz ostatnią szansę, by nabyć wybrany model Jeep w specjalnej serii seria „75th Anniversary”.

Od 75 lat na rynku

Jeep jest obecny na rynku motoryzacyjnym od 1941 roku, gdy na świat zawitał legendarny Willy’s. Właściciele marki postanowili uczcić ten fakt specjalną edycją "75th Anniversary”. Różnice między wersjami fabrycznymi, a modelami dostępnymi w serii specjalnej, obejmują głównie elementy wizualne oraz wyposażenie.

Wszystkie egzemplarze „75th Anniversary" „dumnie prezentują" nadwozie w ekskluzywnych zielonych tonacjach charakterystycznych dla Jeep'a (Sarge Green, Recon Green lub Jungle Green, w zależności od modelu), obręcze kół w kolorze Low Gloss Bronze, brązowo-pomarańczowe elementy wykończenia, ekskluzywne wnętrze z fotelami z wytłaczanym logo „75th Anniversary" i poszyciem z tkaniny ombré, otwieranym dachem i znaczkiem „75th Anniversary".

Wyposażenie ponad standard

W przypadku konkretnych modeli takich jak np. Jeep Grand Cherokee 75th Anniversary seria specjalna obejmuje również wyposażenie:
• pas przedni, grill i reflektory przednie o wyjątkowym wyglądzie.
• nowe 18" lub 20" felgi na zamówienie, haki holownicze, grill pierścieniowy, ramki świateł przeciwmgielnych, aplikacja w dolnej części pasa przedniego, relingi dachowe i znaczek w kolorze Low Gloss Bronze.
• nowe fotele ze wstawkami z tkaniny Gode-Tex lub skórzanymi; na zamówienie, fotele podgrzewane z wytłaczanym logo „75th Anniversary" z przeszyciami w kolorze Tangerine.
• elementy wykończenia nadwozia w kolorze czarnym błyszczącym, Blind-spot monitoring, dach panoramiczny i radio NAV Uconnect z 8,4" wyświetlaczem.

W Jeep Renegade 75th Anniversary można zaś znaleźć m. in. wygodny, otwierany dach MySky oraz system hi – fi Beats.
Modele Jeep z serii specjalnej „75th Anniversary” to ciekawa propozycja dla miłośniczek oraz miłośników marki, którzy pragną nabyć samochód nieco inny od reszty, a także potrafią liczyć pieniądze. Warto zauważyć, że auta dostępne w seriach limitowanych o wiele wolniej tracą na wartości na rynku wtórnym niż standardowe pozycje. Ich zakup w dłuższej perspektywie czasu może okazać się wyjątkowo opłacalny.

Jeep Renegade 75th Edition

Bardzo przyjemna inwestycja 

W salonach Jeep Sobiesław Zasada Automotive znajdą Państwo obecnie szeroki wybór modeli Jeep ze specjalnej edycji 75th Anniversary, m. in. Grand Cherokee, Cherokee oraz Renegade. Wszelkich informacji na temat możliwości zakupu tych nietuzinkowych aut udzielą Państwu nasi doradcy Jeep:

Jeep Grand Cherokee 75th Edition

--

Jeep w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele >>

Autoryzowany serwis Jeep Sobiesław Zasada Automotive: sprawdź usługi >>

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie