Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz GT63s 4MATIC+ po liftingu już dostępny do zamawiania.

Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz GT63s 4MATIC+ po liftingu już dostępny do zamawiania.

Po wprowadzeniu na rynek odświeżonych wariantów 6-cylidnrowych czas na aktualizację wersji V8: Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz Mercedes-AMG GT63s 4MATIC+ są już dostępne w sprzedaży. Poza liftingiem wizualnym modele te zyskały zawieszenie AMG RIDE CONTROL +, które należy obecnie do wyposażenia standardowego odmian V8.

Wśród elementów wizualnych, które wyróżniają 8-cylindrowe odmiany GT 4Doora Coupe są m.in. indywidualnie zaprojektowany przedni pas, który zadebiutował w nowym topowym wariancie tego modelu tj. GT63s E PERFORMANCE oraz szersze, skierowane bardziej do środka samochodu zewnętrzne wloty powietrza. Natomiast za kierowanie strumienia powietrza do chłodnic odpowiadają teraz trzy pionowe żebra.

mercedes amg gt tył

Mercedes-AMG GT 4Door Coupe to model oferujący idealną równowagę pomiędzy codzienną praktycznością a sportowym charakterem.

Wszechstronność tego modelu znajduje również odzwierciedlenie w szerokiej gamie wersji napędowych. Poza wspomnianymi już opcjami 6- i 8- cylindryowymi mamy do dyspozycji również pierwszy hybrydowy model AMG z napędem E PERFORMANCE.

gt 4door tył

Montowane obecnie w standardzie w 8-cylindrowych modelach zawieszenie AMG RIDE CONTROL+ dba o komfort podróży niezależnie od sytuacji drogowej. Kierujący może wybrać pomiędzy kilkoma trybami jazdy, zaczynając od Sport+ służącego do szczególnie dynamicznej jazdy po ustawienie Comfort.

Wraz z liftingiem modelu poszerzona została również możliwość personalizacji samochodu, poprzez dostępność nowych odcieni lakierów oraz opcji tapicerek. Obecnie istnieje możliwość wyboru jednego z pośród 20 odcieni lakieru, w tym 5 matowych.

Mercedes-AMG GT 4Door Coupe dostępny jest również w dwóch edycjach specjalnych, w tym jednej AMG w kolorze AMG green light magno.

Konfigurując Mercedesa-AMG GT można obecnie skorzystać z ekskluzywnego programu personalizacji MANUFAKTUR, który oznacza najwyższy stopień indywidualności i luksusu – za sprawą starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Ceny wspomnianych modeli rozpoczynają się od 813 700zł w przypadku GT63 4MATIC+ oraz 879 100zł w przypadku GT 63s 4MATIC+.

Szczegółowe informacje dotyczące po liftingowej wersji Mercedesa-AMG GT 4Door Coupe uzyskać można u Product Expertów w naszych salonach.

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie