OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz GT63s 4MATIC+ po liftingu już dostępny do zamawiania.

Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz GT63s 4MATIC+ po liftingu już dostępny do zamawiania.

Po wprowadzeniu na rynek odświeżonych wariantów 6-cylidnrowych czas na aktualizację wersji V8: Mercedes-AMG GT63 4MATIC+ oraz Mercedes-AMG GT63s 4MATIC+ są już dostępne w sprzedaży. Poza liftingiem wizualnym modele te zyskały zawieszenie AMG RIDE CONTROL +, które należy obecnie do wyposażenia standardowego odmian V8.

Wśród elementów wizualnych, które wyróżniają 8-cylindrowe odmiany GT 4Doora Coupe są m.in. indywidualnie zaprojektowany przedni pas, który zadebiutował w nowym topowym wariancie tego modelu tj. GT63s E PERFORMANCE oraz szersze, skierowane bardziej do środka samochodu zewnętrzne wloty powietrza. Natomiast za kierowanie strumienia powietrza do chłodnic odpowiadają teraz trzy pionowe żebra.

mercedes amg gt tył

Mercedes AMG GT 4Door Coupe to model oferujący idealną równowagę pomiędzy codzienną praktycznością a sportowym charakterem.

Wszechstronność tego modelu znajduje również odzwierciedlenie w szerokiej gamie wersji napędowych. Poza wspomnianymi już opcjami 6- i 8- cylindryowymi mamy do dyspozycji również pierwszy hybrydowy model AMG z napędem E PERFORMANCE.

gt 4door tył

Montowane obecnie w standardzie w 8-cylindrowych modelach zawieszenie AMG RIDE CONTROL+ dba o komfort podróży niezależnie od sytuacji drogowej. Kierujący może wybrać pomiędzy kilkoma trybami jazdy, zaczynając od Sport+ służącego do szczególnie dynamicznej jazdy po ustawienie Comfort.

Wraz z liftingiem modelu poszerzona została również możliwość personalizacji samochodu, poprzez dostępność nowych odcieni lakierów oraz opcji tapicerek. Obecnie istnieje możliwość wyboru jednego z pośród 20 odcieni lakieru, w tym 5 matowych.

Mercedes-AMG GT 4Door Coupe dostępny jest również w dwóch edycjach specjalnych, w tym jednej AMG w kolorze AMG green light magno.

Konfigurując Mercedesa-AMG GT można obecnie skorzystać z ekskluzywnego programu personalizacji MANUFAKTUR, który oznacza najwyższy stopień indywidualności i luksusu – za sprawą starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Ceny wspomnianych modeli rozpoczynają się od 813 700zł w przypadku GT63 4MATIC+ oraz 879 100zł w przypadku GT 63s 4MATIC+.

Szczegółowe informacje dotyczące po liftingowej wersji Mercedesa-AMG GT 4Door Coupe uzyskać można u Product Expertów w naszych salonach Mercedesa.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie