OG Banner Mobile OG Banner

Bierzemy udział w krakowskiej wojnie gangów

Bierzemy udział w krakowskiej wojnie gangów

Premierowe pokazy najnowszych kolekcji wybitnych projektantów: Gosi Baczyńskiej oraz Maćka Sieradzky’ego, którzy wcielą się w role szefów modowych gangów. Starcie stylów w niezwykle widowiskowej formule tanecznej, któremu sekundować będą Małgorzata Kożuchowska i Michał Piróg. Ten wielki modowy show po raz pierwszy w Krakowie: tylko w Bonarce, tylko 21 kwietnia.

Najlepsi, polscy projektanci w Krakowie

Wydarzenie Strzel FOCHA ze stylem zainspirowane zostało energią, modą i tańcem pochodzącymi z głównych ulic miasta. Ulica Focha jest pretekstem do językowej zabawy, w którą odbiorcy mogą się zaangażować. Każdy ma indywidualny styl, a projektanci w najlepszy sposób pokażą, że dzięki niemu można się wyróżnić i odejść od konwencjonalnych form.

Uliczna awangarda łódzkiego projektanta spotka się z klasyką stylu ikony mody z pierwszych stron gazet. Dwie koncepcje, dwa zupełnie różne nurty. Jak rozstrzygnie się pojedynek Maćka Sieradzky’ego i Gosi Baczyńskiej w Bonarce? Projektanci wcielą się w rolę szefów prawdziwych modowych gangów. Ekscentrycy z XIII dzielnicy i Klasycy z głównej ulicy staną oko w oko na okazałej arenie, na której rozegra się wiosenna modowa bitwa. Start wydarzenia nastąpi o godzinie 15:00.

Autorskie pokazy najnowszych kolekcji

Finałem i uwieńczeniem całego dnia będą autorskie pokazy najnowszych kolekcji projektantów. Maciek Sieradzky pokaże 12 zupełnie nowych i niepowtarzalnych outfitów. Gosia Baczyńska zaprezentuje aż 22 nowe kreacje, a wśród nich zobaczymy białą sukienkę z czarnymi przeszyciami i botanicznymi haftami, którą uszyła dla Księżnej Kate Middleton. Wieczorny pokaz specjalny poprowadzi Małgorzata Kożuchowska - ambasadorka Bonarki. Piękne kolekcje autorskie zobaczymy po godzinie 19:00.Strzel FOCHA ze stylem 21 kwietnia będzie komentował Michał Piróg - znany tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor i reporter. Zagadką pozostaje, jak rozegra się modowa bitwa gangów. Czy ktoś strzeli modowego focha?

CLS 2018

Modowa wojna gangów

Projektanci staną przed trudnym zadaniem: muszą stworzyć od podstaw modowy gang. Wyróżniać go będzie muzyka, sposób zachowania oraz, co najważniejsze, stylizacja. Stworzą ją z dostępnych w centrum handlowym Bonarka ubrań. Dla Sieradzky’ego niewątpliwie ważna jest wygoda; duże bluzy, zwiewne sukienki z odważnymi dodatkami i bezpośrednie przekazanie światu swojego indywidualizmu. Czy modowa bitwa będzie kolejnym Happy New Day - jak głoszą napisy na jego ubraniach? Idealne cięcie i nietuzinkowość są niewątpliwie tajną bronią Gosi Baczyńskiej. Jakie techniki wykorzysta w swoich stylizacjach? Dowiemy się tego już w sobotę!

nowy 2018 CLS

Najmodniejsze gwiazdy Mercedesa

Wydarzeniu partneruje Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive. To zaś oznacza, że poza ikonami mody, uczestnicy eventu będą mieć też okazję do osobistego zapoznania się z gwiazdami współczesnej motoryzacji, z nowym Mercedesem CLS na czele. Do tego szykuje się też pewna niespodzianka, której szczegółów zdradzić nie możemy, gdyż przestałaby wtedy niespodzianką być.

Modowe gangi w Bonarce

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie