OG Banner Mobile OG Banner

Wrangler i Grand Cherokee Trackhawk to Motoryzacja Jutra!

Wrangler i Grand Cherokee Trackhawk to Motoryzacja Jutra!

Prezentacja 2 nowych modeli marki Jeep, Wranglera 
i Grand Cherokee Trackhawka podczas Poznań Motor Show 2018!

Poznań Motor Show odwiedziło ponad 151 tysięcy zwiedzających. Już pierwszego dnia poznańskie wydarzenie przyciągnęło znacznie więcej osób niż w roku ubiegłym.

Marka Jeep zaprezentowała swoje dwie premiery, modele: Jeep Grand Cherokee Trackhawk, jeden z najmocniejszych
i najszybszych seryjnie produkowanych SUV-ów na świecie oraz Jeep Wrangler, mistrz jazdy w terenie, synonim samochodu terenowego.

Jeep to najszybciej rozwijające się marka w portfelu Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Globalnie sprzedajemy rocznie 1,4 mln samochodów. W pierwszym kwartale 2018 roku sprzedaż samochodów Jeep w Polsce wzrosła o przeszło 20%." - powiedział Rafał Grzanecki, dyrektor marketingu FCA. Dodał, że w 2012 roku firma przekroczyła liczbę 1000 sztuk sprzedanych i zarejestrowanych modeli w Polsce. 3 lata później było to ponad 2000 sztuk, a w 2017 sprzedano ponad 3000 Jeepów na polskim rynku.

Jeep Grand Cherokee Trackhawk to prawdziwa bestia!

Dyrektor Grzanecki przedstawił pierwszy z premierowych modeli mówiąc: „Jeep Grand Cherokee Trackhawk to samochód, pod maską którego znajduje się silnik V8 wyposażony w kompresor o mocy 700 KM, mogący uzyskać osiągi supersportowych 
samochodów. Jego przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje ledwie 3,7 sekundy, a prędkość maksymalna to imponujące 290 km/h". Dodał, że model został wyposażony w sportowy układ hamulcowy Brembo, pięć trybów jazdy z opcją torową, system wspomagający dynamiczny start  „launch control" oraz system infotainment, który daje możliwość kierowcy analizę danych
i konfigurację pojazdu w czasie rzeczywistym.

Jeep Wrangler mistrz jazdy w terenie!

Drugi z premierowych modeli Jeep, nowy Wrangler to synonim samochodu terenowego. Jego nieodzowne elementy to 7
-szczelinowy grill, okrągłe lampy oraz składana przednia szyba. To cechy charakterystyczne dla tego modelu, również w najnowszej prezentowanej na targach odmianie. Wrangler zyskał również całkowicie nowe wnętrze. W celu poprawy komfortu jazdy samochód wzbogacono w materiały o jeszcze lepszej jakości, wyposażono w system infotainment z 8,4-calowym, dotykowym ekranem nawigacji
i możliwością konfiguracji z telefonami niezależnie od ich systemów operacyjnych, a także w przeszło 70 systemów bezpieczeństwa czynnego i biernego".

salonach Sobiesław Zasada Automotive będą dostępne modele z benzynowymi silnikami niskoakcyzowymi o pojemości 2-litrów oraz wysokoprężne jednostki o pojemności 2,2 litra.  Nowością w układzie napędowym jest również automatyczna 8-stopniowa skrzynia biegów. Wprowadzone innowacje wraz z obniżeniem masy pojazdu zaowocowały zmniejszeniem zużycia paliwa i emisji spalin o 15%.

Jeep Wrangler będzie dostępny w sprzedaży na rynku polskim na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku, natomiast Grand Cherokee Trackhawk od maja 2018.

Zapraszamy do salonów Sobiesław Zasada Automotive oddział Kraków i Starowa Góra na „TYDZIEŃ NAJLEPSZYCH OFERT JEEP I ALFA ROMEO z roku produkcji 2017"! 

Wszelkich informacji odnośnie specjalnej Akcji Wyprzedażowej udzielają nasi Doradcy:

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Kraków
Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl  
tel. +48 600 081 689

Michał Szczekocki
michal.szczekocki@zasadaauto.pl
tel. +48 724 100 311

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Starowa Góra
Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl 
tel. +48 512 464 128

Katarzyna Orkiszewska
katarzyna.orkiszewska@zasadaauto.pl 
tel. +48 606 877 092 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie