OG Banner Mobile OG Banner

Najlepsi pod okiem najlepszych, czyli AMG Event Bednary 2015

Najlepsi pod okiem najlepszych, czyli AMG Event Bednary 2015

W Bednarach pod Poznaniem istnieje miejsce tak samo uwielbiane przez wszystkich odwiedzających, tak również przez pracowników Sobiesław Zasada Automotive: tor doskonalenia techniki jazdy. W dniach 24-26.04. zorganizowaliśmy w tamtejszym Sobiesław Zasada Centrum imprezę AMG Event Bednary 2015. Wydarzenie to stanowiło podsumowanie bardzo ważnego dla nas 2014 roku. Roku sukcesów, który zakończyliśmy zdobyciem tytułów Dealera Roku Samochodów Ciężarowych oraz Dealera Roku Samochodów Osobowych!

Na AMG Event Bednary 2015 poza teamem i przyjaciółmi Sobiesław Zasada Automotive zaprosiliśmy dwóch bardzo ważnych gości: Michała Kościuszko oraz Kamila Stocha. Obaj nasi mistrzowie zaszczycili nas swoją obecnością na imprezie i mówiąc krótko: dali czadu. Michał Kościuszko jako ekspert w dziedzinie rajdów samochodowych udowodnił, że Mercedes-AMG GT S po wyłączeniu kontroli trakcji potrafi robić niesamowite rzeczy. Pod warunkiem oczywiście, że kierowca potrafi go ujarzmić. Michał Kościuszko zrobił to koncertowo.

Kamil Stoch udowodnił zaś, że rajdy samochodowe to chyba rzeczywiście sport najbliższy skokom narciarskim. Jego jazda na torze wzbudziła uznanie. Podejrzewamy, że być może w przyszłości podąży ścieżką zapoczątkowaną przez Adama Małysza. W naszym Mistrzu Olimpijskim widać, rajdowy potencjał.

Na torze Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach mieliśmy okazję do świętowania dwóch bardzo ważnych nagród podsumowujących efekty pracy zespołu Sobiesław Zasada Automotive w 2014 r.:
•    Dealer Roku Samochodów Ciężarowych według Mercedes-Benz Polska
•    Dealer Roku Samochodów Osobowych według Mercedes-Benz Bank.

Przyznanie tych wyróżnień to dla nas nie lada nobilitacja. To podkreślenie nie tylko efektów naszej pracy, lecz także jakości, konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do założonych celów. Trzeba podkreślić, że nagrody przyznane Sobiesław Zasada Automotive to tak naprawdę wyróżnienie dla każdego z pracowników naszej firmy. Pracujemy oraz osiągamy cele jako zespół. Najważniejsze, że to działa naprawdę się udaje. Jesteśmy dumni z nagród i jednocześnie wdzięczni Mercedes-Benz Polska oraz Mercedes-Benz Bank za wybór naszej firmy!

Sam AMG Event Bednary 2015 wypadł niesamowicie. Liczby przejechanych kilometrów, zużytych opon oraz paliwa nie będziemy podawać, bo są… zatrważające. Emocje, które widać na twarzach uczestników imprezy, wynagrodziły nam cały wysiłek związany z organizacją imprezy. Naprawdę było warto. To był nasz pierwszy raz, lecz na pewno nie ostatni.  Do Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach wrócimy na pewno w przyszłym roku. Liczymy, że okazji do świętowania i wspólnej zabawy będzie wtedy jeszcze więcej!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie