OG Banner Mobile OG Banner

Nowy Mercedes-Benz Vito Furgon Zwycięzcą w Plebiscycie Fleet Derby 2024!

Nowy Mercedes-Benz Vito Furgon Zwycięzcą w Plebiscycie Fleet Derby 2024!

Z radością informujemy, że nowy Mercedes-Benz Vito Furgon zdobył pierwsze miejsce w kategorii samochodów dostawczych o DMC do 3,5 tony z ekologicznym napędem spalinowym w prestiżowym plebiscycie Fleet Derby 2024! To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem na niezawodność, wszechstronność i zaawansowane technologie, które oferuje nowy Vito Furgon.

Fleet Derby to renomowany konkurs branżowy, który od 12 lat cieszy się dużym uznaniem wśród profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Głosowanie w plebiscycie obejmuje menedżerów flot, właścicieli firm, dyrektorów administracyjnych i finansowych, a także dostawców rynku motoryzacyjnego oraz przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej.

Nowy Mercedes-Benz Vito Furgon ma MBUX i jest niezwykle oszczędny

Nowy Mercedes-Benz Vito Furgon wyróżnia się nowoczesnym designem, zaawansowanym systemem multimedialnym MBUX oraz rozbudowanym standardowym wyposażeniem, które obejmuje m.in. ATTENTION ASSIST, tempomat, aktywny asystent hamowania oraz adaptacyjne reflektory MULTIBEAM LED. Nowy Vito dostępny jest z silnikiem diesla spełniającym najnowsze normy emisji spalin, oferującym zużycie paliwa na poziomie 6,8 l/100 km. Dostępna jest również wersja eVito z silnikiem elektrycznym o zasięgu do 313 km.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, gdzie mogą Państwo bliżej zapoznać się z nowym Mercedes-Benz Vito Furgon oraz innymi modelami naszej marki.

Oferty dostępne są także na tej stronie.

Lokalizacja naszych salonów:

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie