OG Banner Mobile OG Banner

Piknik rodzinny na ponad 400 osób!

Piknik rodzinny na ponad 400 osób!

Malowniczy zalew w Kryspinowe. Piękna, czerwcowa pogoda. Uśmiechy na twarzach i samochody ciężarowe Mercedes. Tak w skrócie wyglądał przebieg Pikniku Rodzinnego RoadShow 2016, który odbył się 12 czerwca.

Możliwości samochodów ciężarowych Mercedes-Benz są znane truckerom zarówno w Polsce, jak również na całym świecie. Actros, Atego, Antos oraz inne modele doskonale radzą sobie z codziennymi wyzwaniami w pracy. Z pracą jednak – jak ze wszystkim – nie można przesadzać i trzeba czasem odpocząć. Uznaliśmy, że doskonałą okazją do relaksu będzie rodzinny piknik w przyjemnych okolicznościach przyrody.

12 czerwca w podkrakowskim Kryspinowie odbył się Piknik Rodzinny RoadShow 2016. W imprezie wzięło udział ponad 400 osób! Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a atmosfera rodzinnego pikniku udzieliła się wszystkim obecnym. Widać to było chociażby po uśmiechniętych twarzach doradców Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, którzy chyba przypomnieli sobie jak to było fajnie być dzieckiem.

Impreza obfitowała w szereg atrakcji. Dla dorosłych przygotowano m. in. możliwość wypróbowania ciężarowych Mercedes w trudnych, terenowych warunkach. Pomysł zrobił istną furorę wśród uczestników. Najmłodsi zaś mieli okazję do znakomitej zabawy i wypróbowania nieco mniejszych modeli samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. Po reakcjach latorośli naszych truckerów było widać, że jeśli chodzi o ciężarówki to w przyszłości z całą pewnością „duch w narodzie nie zginie”.

Sukces Pikniku Rodzinnego RoadShow 2016 spowodował, że już teraz możemy Państwu oficjalnie zakomunikować: do zobaczenia za rok!

--

Samochody ciężarowe w Sobiesław Zasada Automotive: sprawdź oferty >>

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie