OG Banner Mobile OG Banner

C 450 AMG 4MATIC łączy emocje, piękno i użyteczność

C 450 AMG 4MATIC łączy emocje, piękno i użyteczność

Piękna pogoda za oknem zachęca do podróżowania. W związku z tym postanowiliśmy zabrać na przejażdżkę Mercedes – AMG C 450 i sprawdzić, czy osiągi tego niezwykłego modelu idą w parze z wygodą kierowcy oraz pasażera. W tym celu wybraliśmy się na przejażdżkę w okolice miejscowości Gaj, leżącej nieopodal Krakowa.

Rasowy zawodnik

Sercem Mercedes – AMG C 450 4MATIC jest benzynowe V6 o pojemności 2996 ccm i mocy 367 KM. Nominalny moment obrotowy tej sportowej limuzyny to 520 Nm. Pozwala to rozpędzić C 450 do 100 km/h w czasie zaledwie 4,9 s.. Powyższe liczby mogą przyprawić o szybsze bicie serca. Tak rzeczywiście jest, choć należy pamiętać, że korzystanie z aut o dużej mocy, wymaga również odpowiednich umiejętności ze strony kierowcy.

Zawsze do przodu, nieważne gdzie

C 450 AMG oferuje kierowcy stały napęd na wszystkie koła 4MATIC, co znacznie ułatwia prowadzenie oraz opanowanie auta. Komfort i dynamikę jazdy wzmacnia dodatkowo wydajna, automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC. Na dostosowanie C 450 AMG do osobistych preferencji kierowcy pozwala wybór jednego z dostępnych trybów jazdy: Eco, Comfort, Sport, Sport Plus oraz Individual.
Skuteczność tego rozwiązania w połączeniu ze sportowym zawieszeniem AMG RIDE CONTROL pozwala naprawdę na wiele. Dowodem na to niech będą chociażby zdjęcia, które Państwu prezentujemy. Żeby je wykonać Mercedes – AMG C 450 4MATIC musiał pokonać część drogi z mocno zniszczoną nawierzchnią. Okazało się, że w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych modeli, C 450 AMG 4MATIC w takich sytuacjach radzi sobie naprawdę doskonale. To duży atut – szczególnie w Polsce. Nasze drogi niestety w wielu miejscach nadal pozostawiają wiele do życzenia.

Użyteczność również

Mercedes – AMG C 450 4MATIC to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy poszukują samochodu potrafiącego pogodzić wyzwania dnia codziennego z autentyczną realizacją marzeń o sportowej jeździe. To samochód, którym mogą Państwo jednego dnia spokojnie wybrać się na zakupy do centrum handlowego, by następnego stanąć do prawdziwej rywalizacji na torze. Użyteczność C 450 AMG 4MATIC to cecha, która jak dotąd rzadko była poruszana w kontekście rozmów o tym modelu. Tymczasem to jego prawdziwa wartość dodana.

Mercedes-AMG C 450 4MATIC

PS Mercedes – AMG C 450 4MATIC to nasze auto demonstracyjne, które mogą Państwo wybróbować podczas wizyty w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z naszymi doradcami!

--

Poznaj Mercedes-AMG C 450 4MATIC

--

Zobacz najnowsze modele Mercedes-AMG w Sobiesław Zasada Automotive

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie