Andrzej Bargiel Człowiekiem Roku 2015!

Andrzej Bargiel Człowiekiem Roku 2015!

Andrzej Bargiel zdobył tytuł Człowieka Roku 2015 w najbardziej prestiżowym konkursie podróżniczym – Travelery, organizowanym przez National Geographic. To jednak nie jedyny sukces ambasadora Mercedes – Benz w Sobiesław Zasada Automotive!

Tytuł Człowieka Roku 2015 dla Andrzeja Bargiela

Andrzej Bargiel został bohaterem 10. edycji najbardziej prestiżowego konkursu podróżniczego w Polsce – Travelery. Uhonorowano go nagrodą Człowieka Roku 2015. Ambasador marki Mercedes – Benz w Sobiesław Zasada Automotive w lipcu 2015 r. dokonał wręcz niemożliwego: wspiął się na szczyt Broad Peak (8062 m n.p.m) i zjechał z niego na nartach. Nie był to jednak jednorazowy wyczyn. Lipcowa wyprawa w Himalaje była jednym z etapów projektu Hic Sunt Leones. Wszystkich zainteresowanych szczegółami tego niezwykłego projektu zapraszamy na stronę: http://andrzejbargiel.com/pl/#hic-sunt-leones
Najlepszy polski skialpinista już w czerwcu rusza na kolejną wyprawę. Relację z pokonywania „Śnieżnej Pantery” w formie serialu dokumentalnego zaprezentuje Canal+ Discovery. Szczegóły projektu znajdą Państwo pod adresem: http://www.canalplus.pl/discovery/bargiel/

Andrzej Bargiel. The best.

Dokładnie rok temu – w maju 2015 roku - Andrzej Bargiel został ambasadorem marki Mercedes – Benz w Sobiesław Zasada Automotive. W rok po tym fakcie został słusznie uhonorowany nagrodą Człowieka Roku 2015. Jego kariera nabrała wprost niesamowitego tempa. Mówiąc wprost: jesteśmy dumni, że Andrzej Bargiel reprezentuje Mercedes – Benz w Sobiesław Zasada Automotive!

W związku z tym chcieliśmy podzielić się z Państwem kilkoma artykułami dotyczącymi naszej współpracy, a tak naprawdę to szczerej przyjaźni, z Andrzejem Bargielem - Człowiekiem Roku 2015:
Andrzej Bargiel z Sobiesław Zasada Automotive: czytaj artykuł >>
Wywiad po wyprawie na Broad Peakczytaj wywiad >>
Andrzej Bargiel testuje GLCzobacz więcej >>
Andrzej Bargiel i Mercedes Klasy V na Sardynii: zobacz więcej >>

--

Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive:

zobacz dostępne modele >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie