Poznaj Jeep® 4xe Plug-in Hybrid

Poznaj Jeep® 4xe Plug-in Hybrid

Technologia, której nigdy wcześniej nie doświadczyłeś

Modele Jeep 4xe Plug-in Hybrid z napędem hybrydowym Plug-in zostały stworzone jako dwa samochody w jednym, z silnikiem benzynowym przeznaczonym do napędu kół przednich oraz silnikiem elektrycznym zapewniającym napęd na tylne koła. Napęd hybrydowy Plug-in łączy w sobie silnik spalinowy o mocy 130 lub 180 KM z silnikiem elektrycznym o mocy 44 kW (60 KM). W zależności od wersji wyposażenia, łączna moc Jeepa® 4xe z napędem hybrydowym plug-in wynosi od 190 KM do 240 KM.

Jeep 4xe Plug-in Hybrid zapewnia łatwe ładowanie

Silnik elektryczny, w który wyposażony jest nowy Jeep 4xe Plug-in Hybrid, jest zasilany przez akumulator o mocy 11.4 kWh, który może być ładowany:

  • Podczas jazdy (hamowanie regeneracyjne)
  • Za pomocą gniazdka w domu 
  • W ogólnodostępnym punkcie ładowania

Zawsze łatwo i szybko. Wybierając całkowicie elektryczny tryb jazdy przejedziesz do 50 km, co stanowi idealny zasięg dla jazdy po mieście.

Kabel do ładowania

Nowy model jest standardowo wyposażony w akcesoria Jeep, takie jak np: kabel do ładowania, umożliwiający pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas pełnego naładowania akumulatora od zera to mniej niż 4 godziny.

jeep 4xe plug-in hybrid

easyWallbox

EasyWallbox (dostępny na życzenie ) jest inteligentną i intuicyjną ładowarką, którą można łatwo zamontować w domu bez pomocy elektryka. Dzięki prostej konfiguracji easyWallbox będzie wiedział ile energii jest wykorzystywane przez urządzenia domowe i odpowiednio dostosuje moc ładowania, tak aby uniknąć przeciążenia sieci. Jest również w stanie zapisywać i wykorzystywać dane poprzednich cyklów, aby zoptymalizować proces ładowania. 

nowy jeep 4xe plug-in hybrid

 

 

 

 

 

Ładowanie na stacjach publicznych

Dzięki kablowi Mode 3 możesz w prosty sposób naładować swojego Jeepa® 4xe Plug-in Hybrid na dowolnej publicznej stacji szybkiego ładowania, na przykład na parkingu w supermarkecie lub na lotnisku. Moc ładowania 7,4 kW umożliwia naładowanie samochodu w zaledwie 1 godz. i 40 minut. 

                             jeep 4xe plug-in hybrid technologie

 

Jeep 4xe Plug-in Hybrid technologie i aplikacje

Nowy hybrydowy Jeep wchodzi na wyższy poziom łączności. Dzięki aplikacji mobilnej My Uconnect, możesz z łatwością zarządzać ładowarkami wallboxes i publicznymi stacjami ładowania bezpośrednio ze swojego smartfona.

jeep 4xe plug-in hybrid aplikacje

My eCharge

  • Znajdź na mapie publiczne stacje ładowania, korzystaj z nich dzięki usłudze My easy Charge i karcie My easy Charge Card oraz płać za pomocą smartfona.
  • Zarządzaj swoją prywatną ładowarką easyWallbox i obsługuj zdalnie swój EVBox Elvi Connected Wallbox.

My Car

  • Sprawdź stan naładowania akumulatora.

My Navigation

  • Znajdź najbliższą publiczną stację ładowania i oblicz trasę na pozostałym stanie naładowania akumulatora.

My Remote

  • Zarządzaj i zaplanuj doładowanie..
  • Włącz klimatyzację w swoim Jeepie® i zapewnij maksymalny komfort jazdy już od samego początku.

Zapoznaj się z naszą ofertą na samochody Jeep 4xe Plug-in Hybrid i wejdź do świata zelektryfikowanych Jeep'ów. 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie