OG Banner Mobile OG Banner

Samochody ciężarowe rządzą w Modlniczce

Samochody ciężarowe rządzą w Modlniczce

Postanowiliśmy zabrać Państwa na krótką wycieczkę do Modlniczki k. Krakowa, gdzie znajduje się nasz salon sprzedaży nowych samochodów ciężarowych Mercedes-Benz oraz używanych ciągników siodłowych Mercedesa i innych marek. Liczymy, że tych kilka fotografii przekona Państwa do wizyty w tym miejscu. Szczególnie, gdy rozglądacie się za nowymi, bądź gwarantowanymi, używanymi samochodami ciężarowymi.

Modlniczka k. Krakowa znajduje się na trasie dojazdowej z Krakowa do autostrady A4. Mieści się tam nasz salon sprzedaży samochodów ciężarowych. Mogą tam Państwo zakupić nowe ciągniki siodłowe Mercedes-Benz oraz używane egzemplarze, zarówno Mercedesa, jak również innych marek. Klienci odwiedzający nasz salon w Modlniczce podkreślają przede wszystkim możliwość bezpośredniego sprawdzenia dużej liczby konkretnych ciągników siodłowych bezpośrednio na placu.

Dzięki temu Klient doskonale wie, co kupuje. Otwartość, wychodzenie naprzeciw realnym potrzebom Klienta zaś były i są dla nas jednymi z najważniejszych wartości, którym jesteśmy wierni w codziennej pracy. Zapraszamy Państwa do wizyty w naszym salonie w Modlniczce, by mieć możliwość weryfikacji powyższych słów w praktyce. Wcześniej zaś zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Modlniczki, którą prezentujemy poniżej.

Dane kontaktowe naszego oddziału w Modlniczce znajdą Państwo tutaj: sprawdź dane teleadresowe >>

--

Nowe samochody ciężarowe Mercedes-Benz: Sprawdź!
Używane samochody ciężarowe: Sprawdź!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie