OG Banner Mobile OG Banner

Serwis w Rzeszowie dla pojazdów Osobowych i Dostawczych Mercedes-Benz i Subaru już zmodernizowany!

Serwis w Rzeszowie dla pojazdów Osobowych i Dostawczych Mercedes-Benz i Subaru już zmodernizowany!

Hala serwisowa Oddziału w Rzeszowie przy al. mjr Wacława Kopisto 3 jest już po gruntownym remoncie. Od początku roku 2023 Serwis obsługuje tylko samochody osobowe i dostawcze. Dzięki temu podwyższyliśmy jakość obsługi klienta oraz komfort pracy swoich pracowników.

Serwis Mercedes w Rzeszów

Po otwarciu nowego Oddziału przy ul. Ludwika Chmury 32 w strefie ekonomicznej Rzeszów-Dworzysko i przeniesieniu tam sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych, powierzchnia i wyposażenie Serwisu w Oddziale Kopistko zostały zaaranżowane do obsługi pojazdów dostawczych oraz osobowych.

Dzięki tej optymalizacji serwis w Rzeszowie zwiększył swoją przepustowość.

Serwis i salon Mercedesa w Rzeszowie Zasada

Stanowiska serwisowe dostosowane są także, zgodnie ze standardami Mercedes-Benz, do obsługi samochodów elektrycznych, zarówno osobowych jak i dostawczych.

Gruntowny remont hali warsztatowej obejmował całkowite odnowienie powierzchni: sufitu, ścian, posadzki, łącznie z pomieszczeniami przyległymi: narzędziownią, silnikownią, magazynem części zmiennych.

Dokonano także wymiany instalacji: elektrycznej, pneumatycznej, magistrali olejowej, infrastruktury IT. Zmieniony zostały również system wentylacji i ogrzewania hali serwisowej.

Serwis został wyposażony w 5 nowych podnośników, przystosowanych zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych oraz w nowy podnośnik do geometrii kół:

  • dwa podnośniki, udźwig 3,5 t – spełniające standardy obsługi samochodów HV (z możliwością podnoszenia samochodu za koła)
  • udźwig 5 t - spełniający standardy obsługi samochodów VAN HV (z możliwością podnoszenia samochodu za koła)
  • udźwig 5,5 t – czterokolumnowy podnośnik do geometrii pojazdów PC i VAN
  • udźwig 6,2 t – czterokolumnowy podnośnik do obsługi samochodów VAN

Łączenie dysponujemy 10 podnośnikami:

  • 5 do obsługi samochodów osobowych
  • 3 do obsługi samochodów dostawczych
  • 1 do geometrii
  • 1 aktywne przyjęcie

Podjęcie decyzji o gruntownej modernizacji hali warsztatowej miało na celu zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Wszystko po to, aby Mercedesy naszych klientów były obsługiwane na najwyższym poziomie, szybciej i przy pomocy sprzętu diagnostycznego najwyższej klasy.

Serwis Sobiesław Zasada Automotive w Rzeszowie przy al. mjr Wacława Kopisto 3, nadal świadczy usługi blacharsko-lakiernicze oraz pomoc w razie awarii w drodze, kolizji, wypadku, całą dobę, 7 dni w tygodniu:

Serwis 24H: +48 663 889 956

__________________________________

Zapraszamy do Sobiesław Zasada Automotive

Al. mjr Wacława Kopisto 3

35-309 Rzeszów

Tel. 48 17 850 37 70

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie