OG Banner Mobile OG Banner

Współpraca z IGO

Współpraca z IGO

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive nawiązuje współpracę z wokalistą Igorem Walaszkiem

IGO i Mercedes EQE w koncertowej trasie!

Jesteście gotowi na muzyczną podróż pełną ekscytujących dźwięków i elektryzujących emocji? Wiecie już, jakim autem pojedzie IGO w trasę koncertową? Z przyjemnością ogłaszamy naszą najnowszą współpracę z jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce! 

Elektryczny Mercedes EQE będzie towarzyszyć Igorowi Walaszkowi w  trasie koncertowej w okresie wakacyjnym. To połączenie talentu, stylu  oraz innowacji, które fascynują i inspirują.

Elektryczny Mercedes EQE, symbol zaawansowanej technologii i zrównoważonej mobilności, będzie idealnym kompanem IGO w jego artystycznych podróżach. To nowoczesne i ekologiczne auto jest doskonałym wyborem dla wokalisty, który dba nie tylko o swoje brzmienie, ale także o środowisko naturalne. Razem będziemy podążać nowymi, zielonymi ścieżkami, wyznaczając trendy w dziedzinie muzyki i motoryzacji.

IGO auto

 

Sobiesław Zasada Automotive i IGO - niesamowity projekt!

Będziemy dzielić się z Wami kulisami tej niezwykłej przygody artystyczno-motoryzacyjnej. Nie zapominajcie śledzić naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy informować o nowych projektach, które czekają na Was w towarzystwie Elektrycznego Mercedesa EQE.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive i IGO - razem tworzymy harmonię między sztuką a motoryzacją. Przygotujcie się na muzyczną rewolucję i elektryzujące doświadczenia, które przewrócą Wasz świat o 180 stopni!

IGO auto Mercedes

Dołączcie do nas w tej niepowtarzalnej podróży, gdzie dźwięki i prędkość spotykają się w jednym miejscu. Zapraszamy Was serdecznie na pokład Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive i IGO.

Wiadomo, że najlepiej przemierzać trasy w duecie! 

Przeczytaj więcej na temat  EQE SUV

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie