OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz Safety Experience

Mercedes-Benz Safety Experience

Zakończyliśmy tegoroczny sezon szkoleń z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience.

Mercedes-Benz Safety Experience jest programem szkoleniowym, który już kolejny rok z rzędu przybliża uczestnikom praktyczne techniki bezpiecznej jazdy.

safety experience poślizg

Jednym z głównych założeń programu Mercedes-Benz Safety Experience jest edukowanie kierowców na temat konsekwencji różnych zachowań na drodze oraz ich wpływu na bezpieczeństwo.

hamowanie awaryjneMożliwość przećwiczenia w kontrolowanych warunkach takich sytuacji jak nagły poślizg lub hamowanie awaryjne, pozwoliło uczestnikom zdobyć cenne doświadczenie i pewność siebie w przypadku wystąpienia takich sytuacji w rzeczywistości.

systemy bezpieczenstwa

Poprzez odpowiednie przygotowanie kierowców do sytuacji awaryjnych i edukację na temat najnowszych systemów bezpieczeństwa Mercedes-Benz, program ten wpływa na podniesienie standardów bezpieczeństwa na drodze.

Szkolenia z bezpiecznej jazdy Mercedes-Benz Safety Experience stały się wyjątkową okazją dla uczestników, aby pod okiem doświadczonych instruktorów, na profesjonalnym obiekcie zyskać nie tylko większą wiedzę i umiejętności praktyczne, ale również świadomość znaczenia odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowania za kierownicą.

Zobacz jak wygląda szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience i dlaczego warto wziąć w nim udział.

Chcesz wziąć udział w kolejnych szkoleniach Mercedes-Benz? Śledź naszą dedykowaną stronę internetową.

Szkolenia Mercedes-Benz.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie