OG Banner Mobile OG Banner

Za nami EQ Tour 2023!

Za nami EQ Tour 2023!

Za nami EQ TOUR 2023!

W dniach 24 i 25 kwietnia 2023 roku, w salonie Mercedes-Benz w Bielsku-Białej odbył się niezwykle interesujący event pod nazwą EQ Tour 2023. Impreza ta poświęcona była prezentacji nowych, w pełni elektrycznych modeli marki Mercedes-Benz oraz innowacyjnych rozwiązań z nimi związanych.

Jednym z najważniejszych punktów programu EQ Tour 2023 był test nowych modeli samochodów elektrycznych marki Mercedes podczas jazd w terenie pod okiem wykwalifikowanych trenerów EQ, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Podczas eventu zaprezentowano między innymi najnowsze modele EQA, EQB, EQC, EQE i EQS, które łączą w sobie najnowsze technologie z luksusowym stylem i wygodą jazdy przy w pełni elektrycznym silniku.

mercedes eq tour 2023

W trakcie ciekawego wykładu na temat elektryfikacji, całego ekosystemu samochodów z gamy Mercedes-EQ, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z aplikacją Mercedes Me, która pozwala na pełną kontrolę nad pojazdem. Dzięki aplikacji można między innymi sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zlokalizować samochód na mapie czy też zdalnie otworzyć drzwi. To innowacyjne rozwiązanie daje kierowcom pełną kontrolę nad ich pojazdem, a także umożliwia lepsze planowanie i organizację podróży.

 mercedes eq tour 2023 

Kolejnym istotnym elementem eventu EQ Tour 2023 była prezentacja domowej ładowarki Mercedes-Benz Wallbox Home, która umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie pojazdu w domu. Ładowarka ta jest kompatybilna z wszystkimi modelami Mercedes EQ i pozwala na pełne naładowanie akumulatora w ciągu kilku godzin.

Ostatnim elementem prezentacji było przedstawienie karty upoważniającej do ładowania samochodów Mercedes Me Charge. Karta ta umożliwia dostęp do jednej z największych sieci stacji ładowania w Europie, dzięki czemu można ładować swój pojazd w dowolnym miejscu i czasie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla kierowców, którzy często podróżują i chcą mieć pewność, że ich pojazd będzie zawsze naładowany.

EQ Tour 2023 był nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi modelami elektrycznymi Mercedesa, ale także do poznania innowacyjnych rozwiązań z nimi związanych. Dzięki prezentowanym rozwiązaniom, kierowcy mogą mieć pełną kontrolę nad swoim pojazdem, a jednocześnie dbać o środowisko naturalne.

eq tour 2023

Drugą częścią eventu EQ Tour 2023 były jazdy testowe na 100 kilometrowej trasie po malowniczych terenach Bielska-Białej i okolic. Jazdy samochodami Mercedes-EQ to niezwykła okazja dla uczestników eventu, którzy w jeden dzień mogli przetestować wszystkie modele EQ w trasie.

najnowsze modele mercedesa na eq tour

Mercedes-EQ to gama samochodów wyposażonych w najnowsze technologie, które pozwalają na osiąganie niesamowitej mocy i prędkości, jednocześnie dbając o środowisko.

Podczas jazdy testowej, kierowcy mieli okazję przekonać się o tym, jak dynamiczna i wydajna jest każda jednostka napędowa w samochodach Mercedes-EQ. Bezgłośna praca silnika elektrycznego i idealne wysterowanie momentu obrotowego, to tylko niektóre z cech, które pozwalają na osiągnięcie niezwykłej płynności i precyzji jazdy. Ponadto, samochody te są wyposażone w wiele zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i asystujących, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Event EQ Tour to nie tylko wyjątkowa przygoda, ale również możliwość przekonania się o tym, że jazda samochodem elektrycznym to nie tylko ekologiczne, ale również bardzo efektywne rozwiązanie. W przyszłości samochody te staną się coraz bardziej popularne i z pewnością zrewolucjonizują rynek motoryzacyjny.

Warto zaznaczyć, że jazdy testowe samochodami Mercedes-EQ można odbyć we wszystkich salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

 Odpowiednio przeszkoleni Produkt Experci zapewnią wysoki komfort jazdy testowej, a samochody elektryczne Mercedes-EQ zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy.

 

Sprawdź modele Mercedes-Benz EQ dostępne od ręki.

Zarezerwuj termin jazdy testowej Mercedesem!

Zapraszamy do galerii zdjęć

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie