2 nowe punkty sprzedaży używanych samochodów osobowych

2 nowe punkty sprzedaży używanych samochodów osobowych

Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie oraz Brzozie k. Bydgoszczy uruchomiło nowe, profesjonalne punkty sprzedaży używanych samochodów osobowych. W obu tych miejscach znajdą Państwo najwyższej jakości używane modele Mercedes-Benz, jak również starannie wyselekcjonowane modele innych marek.

Samochody używane w Krakowie i Brzozie k. Bydgoszczy

W Krakowie, nowy punkt sprzedaży używanych samochodów osobowych, mieści się przy ul. Zawiłej 3, w bezpośrednim sąsiedztwie autoryzowanego salonu sprzedaży Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive. W Brzozie k. Bydgoszczy, nowy punkt sprzedaży używanych samochodów osobowych zlokalizowane przy ul. Bydgoskiej 36A.

W obu lokalizacjach można znaleźć kilkadziesiąt gotowych do zakupu modeli samochodów marki Mercedes-Benz oraz kilka egzemplarzy aut innych marek. Każdy z dostępnych pojazdów, zanim trafi do sprzedaży jest szczegółowo sprawdzany pod kątem technicznym. Klienci zamierzający dokonać zakupu samochodu używanego w jednej z lokalizacji Sobiesław Zasada Automotive, mogą być pewni, że wybrany przez nich egzemplarz to konkretne, zweryfikowane pod każdym kątem auto, które spokojnie można użytkować przez lata.

Kup najwyższej jakości auto używane

W najbliższym czasie należy spodziewać się sporej liczby nowych egzemplarzy samochodów używanych, oferowanych do nabycia w Sobiesław Zasada Automotive. Istnieje również możliwość zamówienia konkretnego egzemplarza według podanych przez Państwa kryteriów. Nasi doradcy postarają się go jak najszybciej znaleźć, a przy tym dołożą wszelkich starań, aby zakup auta był prawdziwą przyjemnością, nie zaś komedią omyłek reżyserowaną przez rodzimych ekspertów od szpachli oraz kopcących silników wysokoprężnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem sprawdzonego samochodu używanego to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:

Punkt sprzedaży używanych samochodów osobowych Sobiesław Zasada Automotive: Kraków, ul. Zawiła 3.

Grzegorz Tarcholik

mail: grzegorz.tarcholik@zasadaauto.pl
tel. +48 696 483 370

Marcin Januszkiewicz

mail: marcin.januszkiewicz@zasadaauto.pl
tel. +48 663 889 998

Punkt sprzedaży używanych samochodów osobowych Sobiesław Zasada Automotive: Brzoza k. Bydgoszczy, ul. Bydgoska 36A.

Piotr Janik

mail: piotr.janik@zasadaauto.pl
tel. +48 661 662 078

Najnowsze ogłoszenia sprzedaży aut używanych w Sobiesław Zasada Automotive znajdą Państwo pod adresem: zasadaauto.pl/samochody-uzywane/

oraz na naszych stronach w serwisie OTOMOTO:
Kraków: https://uzywane-zasada.otomoto.pl/
Brzoza k. Bydgoszczy: https://zasada-brzoza.otomoto.pl/

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie