OG Banner Mobile OG Banner

Tydzień z Lease&Drive w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Tydzień z Lease&Drive w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Programy finansowania Lease&Drive cieszą się zasłużoną popularnością wśród klientów Mercedes-Benz, co powoduje, co pewien czas, odświeżenie ich gamy. Od września 2017 r. m. in. promocją Lease&Drive 1% objęto SUV-y Mercedesa: GLC i GLC Coupe, a także wprowadzono kilka niezwykle korzystnych zmian. W związku z tym postanowiliśmy w autoryzowanych salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive zorganizować dla Państwa „Tydzień z Lease&Drive”.

Tydzień pełen nowych korzyści

W ramach „Tygodnia z Lease&Drive” będą mieli Państwo okazję poznać najnowsze promocje, w zakresie programów finansowania, oferowanych przez Mercedes-Benz Bank:

  • Lease&Drive 1% z promocyjnym ubezpieczeniem 1% w pierwszym roku, 5% wpłaty początkowej, umową na 24 lub 36 miesięcy oraz pakietem gwarancyjnym gratis
  • Lease&Drive 1% z promocyjnym ubezpieczeniem 1% w pierwszym roku dla GLC i GLC Coupe, które jak dotąd nie były objęte tą opcją finansowania;
  • Promocyjny Leasing 100% / 101% / 102% / 105% + Ubezpieczenie 1%.

Co ważne, w większości programów finansowania Mercedes-Benz Bank pojawiła się możliwość ich wykorzystania przy zakupie szerszej gamy modeli Mercedesa niż dotąd. Nowością pod tym względem jest uwzględnienie w ramach Lease&Drive 1% takich modeli jak:

Warto dodać, że każdy z wyżej wymienionych modeli jest oferowany we wszystkich wersjach silnikowych i specyfikacjach, łącznie z najmocniejszymi modelami spod znaku Mercedes-AMG.

Bielsko-Biała, Kraków, Łódź, Nowy Sącz i Rzeszów

W ramach „Tygodnia z Lease&Drive”, będą mieć Państwo okazję poznać szczegółowe informacje dotyczące programów finansowania zakupu oraz użytkowania najnowszych modeli Mercedes-Benz. Udzielą ich nasi doradcy handlowi oraz eksperci produktowi, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania w tematach zarówno finansowych, jak również motoryzacyjnych.

„Tydzień z Lease&Drive” jest planowany w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w następujących terminach:

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie