OG Banner Mobile OG Banner

Jeep Renegade wybrany „Samochodem Roku” i Jeep Wrangler… też!

Jeep Renegade wybrany „Samochodem Roku” i Jeep Wrangler… też!

Czytelnicy niemieckiego magazynu branżowego „Auto Bild allrad" po raz drugi z rzędu wybrali Jeepa® Renegade'a ulubionym samochodem w tak kategorii „Samochody off-roadowe i SUV-y w cenie do 30.000 euro". Wranglera zaś zdominował kategorię „Samochody off-roadowe i SUV-y w cenie od 30.000 do 50.000 euro".

Auto Bild allrad jest jednym z wiodących magazynów dla miłośników samochodów 4x4 nie tylko typowo terenowych, ale i szosowych w Europie. W konkursie zorganizowanym przez redakcję wzięło udział 170 modeli podzielonych na 10 kategorii. Głosowanie czytelników dowiodło, że zarówno Jeep Renegade, jak i Jeep Wrangler mogą się poszczycić niezrównanymi osiągami podczas jazdy po drodze i w terenie. Jeep Renegade został wprowadzony na rynek we wrześniu 2014 roku w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), gdzie dostępny jest w czterech różnych wersjach wyposażenia - Sport, Longitude, Limited i Trailhawk - oraz z doskonałymi silnikami turbo diesel i benzynowymi zestawionymi z napędem 4x4 lub tylko na przód.

Jeep Renegade jest najbardziej popularnym modelem Jeepa oraz główną siła napędową handlowego sukcesu Jeepa w regionie. To rekordowe tempo wzrostu zostało potwierdzone wynikami pierwszego kwartału 2016 roku, w którym, dzięki 19159 sztukom sprzedanych w Europe, Renegade odnotował 51,25% wzrost w stosunku do analogicznego okresu 2015 roku. W marcu br. Renegade odnotował również najlepsze, jak do tej pory wyniki kwartalne w Europie, jak również na kilku poszczególnych rynkach, takich jak: Włochy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania i Austria.

Lista nagród zdobytych przez kompaktowego SUV-a Jeepa w regionie EMEA od wprowadzenia go na rynek jest następująca:

 • „Nowy samochód 2015 roku" - Quattroruote (Włochy)
 • „Najlepszy SUV 2015 roku" - Coches.net (Hiszpania)
 • „Samochód 2016 roku" - Autoesporte (Brazylia)
 • „Samochód 4x4 2015 roku" - 4x4 Magazine (Francja)
 • „SUV 2015 roku" - 4x4 Tout-Terrain Magazine (Francja)
 • „Samochód 2016 roku" - wybrany przez dziennikarzy motoryzacyjnych (Grecja)
 • „Best Buy Award 2016" - kategoria Mini SUV, tytuł przyznany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Konsumentów Automotive Best Buy
 • „Samochód 4x4 2016 roku" - 4x4 Magazine (Wielka Brytania)
 • „Samochód" i „SUV roku " - Motor24 (Estonia)
 • "Best Crossover Basta!" - BilMagasinet (Dania)
 • „Samochód offroadowy 2015 roku" - kategoria Mini SUV - OFF ROAD (Niemcy)

Trzeba przyznać, że jest rzeczywiście imponująca!

--

Jeep Renegade w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz oferty >>

Jeep Wrangler w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz oferty >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie