OG Banner Mobile OG Banner

Nowa Klasa X: cennik już znamy!

Nowa Klasa X: cennik już znamy!

Klasa X to pierwszy pick-up w historii Mercedes-Benz, łączący w sobie luksus i nowoczesność. Po niedawnej premierze przyszedł teraz czas na uwolnienie modelu do sprzedaży. Pierwsze zamówienia można już składać w autoryzowanych salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Nowa Klasa X: cennik

Mercedes-Benz Klasa X będzie dostępna jak na razie w 2 liniach wyposażenia: POWER oraz PROGRESSIVE. Cennik tego nietuzinkowego modelu mogą zaś Państwo poznać tutaj: Nowa Klasa X: cennik.

Linia wyposażenia POWER

W linii POWER nowej Klasy X mogą Państwo korzystać m.in. z reflektorów LED High Performance, funkcji KEYLESS-GO, elektrycznej regulacji foteli przednich z podparciem lędźwiowym, klimatyzacji automatycznej THERMOTRONIC oraz systemu Audio 20 CD z panelem dotykowym. Wysoką klasę linii POWER podkreślają lakierowane na ciemno obręcze kół ze stopu metali lekkich w rozmiarze 45,7 cm (18 cali) z 6 podwójnymi ramionami, ozdobna osłona dolna, a także chromowane listwy ozdobne krawędzi nadwozia i lampy tylne wyposażone częściowo w diody LED. To pierwszorzędne wrażenie obecne jest także we wnętrzu. Zdobią je tapicerka ze sztucznej skóry ARTICO/mikrofazy DINAMICA, deska rozdzielcza i krawędzie nadwozia wykończone sztuczną skórą ARTICO z kontrastowym ozdobnym szwem oraz element ozdobny w stylizacji pikselowej w kolorze czarnym matowym. Ekskluzywnie dla tej linii oferujemy elementy ozdobne imitujące drewniano w kolorze brązowym matowym oraz elementy ozdobne stylizowane na polerowane  aluminium, a także wyposażenie skórzane w brązie orzechowym lub w kolorze czarnym.

nowa klasa x: cennik

Nowa Klasa X: linia wyposażenia PROGRESSIVE

Linia PROGRESSIVE w nowej Klasie X jest równie dobrym wyposażeniem do trudnych zadań roboczych, jak i na rekreacyjne wyprawy. Wyróżnia się wysokim poziomem wyposażenia i komfortu. Jej dynamiczny charakter wzmacniają obręcze kół ze stopu metali lekkich w rozmiarze 43,2 cm (17 cali) z 6 ramionami, natomiast we wnętrzu zintegrowana tablica wskaźników z dwoma okrągłymi wskaźnikami w tubach i okrągłymi dyszami nawiewowymi wykończonymi srebrnym chromowaniem. Szyny na burtach skrzyni ładunkowej umożliwiają zamocowanie przewożonych narzędzi bądź sprzętu sportowego. Kompas w lusterku wstecznym potwierdza, że obrany kierunek jazdy jest prawidłowy.

Nowa Klasa X w Van ProCenter Sobiesław Zasada Automotive

Nową Klasę X można rezerwować już w autoryzowanych salonach Van ProCenter Sobiesław Zasada Automotive:

Zapraszamy serdecznie tym bardziej, że mają Państwo zostać szansę jednymi z pierwszych posiadaczy pick-up'a marki Mercedes-Benz!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie